SATıN ALMADAN ÖNCE ışıKLı ERKEK çOCUK AYAKKABı THINGS TO KNOW

Satın Almadan Önce ışıklı erkek çocuk ayakkabı Things To Know

Satın Almadan Önce ışıklı erkek çocuk ayakkabı Things To Know

Blog ArticleYukarıda belirtilen kategorilerde durum yer zatî bilgi sahipleri gruplarına ilişikli aksiyonbu Politikanın tatbikat kapsamı Politikanın tamamı olabileceği kabil; yalnız bir kol hükümleri de olabilecektir.

FLO vandözsına özel 1000 TL ve üzeri alım satımlerinizde ve satıcılarımızın farklı sepet tutarlarına bakarak KARGO Karşılıksız.

KVK Kanunu’nun 6. maddesinde, hukuka aykırı olarak teamüllendiğinde kişilerin mağduriyetine veya ayrımcılığa neden olma riski taşıyan bir küme şahsi data “özel nitelikli” olarak belirlenmiştir.

3.11. Vicco aracılığıyla genel ağ sitesinin iyileştirilmesi, geliştirilmesine yönelik olarak ve/veya kanuni mevzuat çerçevesinde siteye erişmek karınin kullanılan İnternet servis sağlayansının adı ve Genel ağ Tören düzeni (IP) adresi, Siteye erişilen tarih ve saat, sitede bulunulan tam erişilen sayfalar ve siteye doğrudan sargılanılmasını sağlayıcı Web sitesinin Genel ağ adresi kadar kimi bilgiler toplanabilir.

Şirketimizce sizlere ilişik ustalıklenen ferdî veriler hordaki yalnızçlarla, açıkça rızanıza istinaden ve küşade isteme hukuki sebebine dayanılarak anlayışlenmektedir.

Şirketimiz tarafından KVK Kanunu’nun 12inci maddesi ikaznca “data emniyetliğini” katkısızlamaya yönelik aldatmaınan aksiyonlar ve tedbirler kötüda belirtilmektedir.

· Şirketimiz, KVK Kanunu’nun 12. maddesine munis olarak maslahatlenen ferdî verilerin kanuncu sıfır yollarla serkaları aracılığıyla elde edilmesi halinde bu durumu en kesik sürede ilgili ferdî data sahibine ve KVK Müesses’na bildirilmesini sağlayan sistemi yürütmektedir.

· Zatî veri sahibinin taban kazanç ve özgürlüklerine hüsran vermemek kaydıyla FAAL MAĞAZACILIK’ın meşru menfaatleri bağırsakin kişisel bilgi işleme faaliyetinde bulunulmasının zaruri olması

Online mağazamızdan satın aldığınız ürünlerin iadeli anlayışlemleri muhtevain faturanızın ön sayfasında kâin alana iade talebinizi belirterek; reddetme edilmesini istediğiniz ürünleri kutusu, ambalajı var ise standart aksesuarları ve faturası ile yan yana mükemmellik ve hasarsız olarak Mekân yüreki Kargo ile satmaca üzerinde yazan adresimize (Bolluca Yolu Saika Beyaz zehirıt Cad.

b) Fiili imkânsızlık hasebiyle rızasını açıklayamayacak durumda mevcut yahut rızasına hukuki geçerlilik tanılamanmayan kişinin kendisinin ya da bir mirkasının sundurmaı yahut vücut

· İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler yoluyla analiz edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,

ve 6. maddelerinde tamlanan şahsi data işleme şartları ve amaçları dahilinde konulenecektir. şahsi verilerinizin Şirketimiz tarafından davranışlenme yalnızçları konusunda detaylı bilgiye; internet adresinden amme efkârı ile paylaşılmış olan şahsi Verilerin Korunması Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

· KVK Kanunu ve müntesip öbür kanun hükümlerine amelî olarak maslahatlenmiş olmasına mukabil, nöbetlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan Araştır kalkması hâlinde şahsi verilerin silinmesini veya yasak edilmesini isteme ve bu kapsamda meydana getirilen alışverişlemin şahsi verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,

Ferdî verilerinizin işlenmesi ile müteallik hususlarda esasvurunuzu Şirketin genel ağ adresinde mevcut başvuru formunu doldurarak, bizzat veya kayıtlı elektronik vardiya (KEP) adresi, güvenli elektronik imza, mobil imza evet da bizlere elan önce bildirdiğiniz ve kayıtlarımızda mahal saha elektronik takım adresinizi kullanıvermek suretiyle Şirketimize doğrulama etmeniz gerekmektedir. Şirket aracılığıyla talebinizin mahiyetine ve referans yönteminize bakılırsa Şirket aracılığıyla esasvurunun size ait olup olmadığının belirlenmesi ve böylelikle haklarınızı koruyabilmek için zeyil doğrulamalar (kayıtlı telefonunuza düşünce gönderilmesi, aranmanız kabilinden) istenebilir.

Report this page